Konya 7/24 Oto Kurtarıcı / Çekici – 0551 144 93 70

Konya oto kurtarma, çekici hizmeti, 7/24 oto kurtarma, oto çekici hizmeti le Meram Oto kurtarıcı, Karatay Oto Kurtarıcı, Selçuklu Oto Kurtarıcı alanlarında hizmet verilmektedir.

Her gün artan nüfus ile araç sayılarında da kaçınılmaz bir artış söz konusu oluyor. Caddelerde dolaşan insanların kalabalıklığı, araçlara karışıyor. Tabi ki bu keşmekeşlik içerisinde istenmeyen olaylar da yaşanıyor maalesef. Araçların trafik esnasında ya da duran araçlarla yaşayabileceği kazalar ile beraber, araçların bakımlı bile olsa yaşanabilecek ani arızalar sebebiyle maalesef trafik esnasında yolda kalabiliyorsunuz. İşte bu durumda aracınız yürüyemez hale gelmesi ile aklınıza tek bir hizmet geliyor.

Oto kurtarma nedir?

Aracınızınkaza ya da arıza durumlarında, acil hizmet dahilinde aracınıza zarar vermeden, bulunduğu yerden alarak, en yakın oto sanayi ya da dilediğiniz noktaya mesafe dahilinde hizmet ücreti ödeyerek taşımacılık yapılması demektir.

Dikkat edilmesi Gerekenler?

Yaşanabilecek olası olumsuz bir araç kazası ya da arızası durumunda, sağlık probleminiz varsa öncelikli olarak ambulans çağırmalısınız. Ancak sağlık problemi bulunmama durumunda yahut büyük bir kazaya şahitlik etme durumunda ambulansı aradıktan sonrasında gerekli çevre ve güvenlik önlemlerini almayı ihmal etmemelisiniz. Oto kurtarma hizmetini beklerken öncelikli olarak kendiniz ve akabinde çevre güvenlik önlemlerini almanız hem kendiniz hem de sizin dışınızdaki araç ve şahısların oalsı başka olumsuzluk yaşamasını engelleyecektir. Bunların dışında kalarak dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan birisi ise güvenilir şirket bulmaktır. Çünkü olası sağlık problemi içinde iken aracınız ile uğraşamayacağınız için, aracınıza kendi aracı gibi bakarak gerekli nakliyeyi gerçekleştirerek, günenilir bir konumda aracınız muhafaza edilmelidir.

Bu hizmet alanında en önemli unsur, ustalıkla ve tecrübe sahibi olan firma ve kişilerle aracın nakliyesinin gerçekleştirilmesidir. Çünkü aracınızın acemice davranıp daha fazla hasara sebep olacak olumsuzluklar yaşanması da muhtemeldir. Bu nedenle Konya merkez lokasyonuyla Selçuklu, Karatay ve Meram merkez ilçeleri başta olmak üzere Konya ve çevresinde işinde ehil, uzman kadrosu ile ve son teçhizatlı araçlarla hizmet almak isterseniz oto kurtarma adına tam da doğru adrestesiniz.

 

Bulunduğunuz lokasyon dahilinde en hızlı hizmet ve dürüst çalışmayı prensip edinen firmamız, farkını ortaya koyarak, içinde bulunduğunuz zor şartlarda kurtarıcınız olacaktır.

Konya 7/24 Oto Kurtarıcı / Çekici – 0551 144 93 70
Puan Ver

0551 144 93 70