Konya Oto Kurtarıcı 7/24 Oto Kurtarma

Konya  7/24 Oto Kurtarma

Ülkemizde, nerdeyse yetişkin olan her bireye bir araç düşmektedir.  Bu denli araç sayısı fazla olan bir ülkede de maalesef üzücü anlar yaşanmaktadır. Kazaların bir çoğu, dikkatsizlik ve uykusuzluk ile gerçekleşirken, bir çoğu da alkollü araç kullanımı ve bakımsız araçlardan neden olmaktadır. Bir aracın bakımsızlığı sadece kaza ile sonuçlanma tehlikesi yaratmaz. Bunun yanı sıra yolda aracınızın arıza vermesi ve dolayısıyla tamir noktasına bile gidemeyecek bir hale  gelmesi kaçınılmaz olur. Bir çok insan ise hala araçları ile kaza yaptığı ya da aracının hareket edemez noktada arıza vermesi durumunda ne yapacağını bilmemektedir ve panik olmaktadır. Ancak ülkemizde yaygınlığı git gide artan kurtarıcı çekici hizmetleri mevcut. Karşılaştığınız her firma size gerekli tecrübe ile hizmet veremeyebilir. Bu konuda gerekli donanımlara sahip olması çok önemlidir.

Selçuklu Oto Kurtarma

Selçuklu oto kurtarma için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Kurtarıcı prosedürleri nelerdir?

*   Çekilecek araç tonajı, çekiciden daha düşük olmalı.

*   Sürücü haricinde çekilen araçta ekstra yolcu bulundurulmamalı.

*   Çelik çubuk, halat veya zincirle bağlantı kurulmalı.

*   Bağlantı mesafesi 5m’yi geçmemeli.

*   2,5-5 mt aralığındaki bağlantılarda bağlantı ortasında uyarıcı materyaller konmalı.

*   Çekilen aracın freni bozuk ise, 1 metrelik çelik çubuk ile çekiciye bağlanmalı.

*   Bozuk frenli aracın çekicisi azami hızı 15 km/s olmalı.

Bu prosedürler dahilinde güvenli araç çekişini maalesef standartlar dışında uygulamaya çalışan normal vatandaş destekleri ya da tecrübesiz firma sahipleri, çektikleri araca daha da fazla zarar vermektedirler.

Firmamız mevcut hizmetleri dahilinde tüm ekipmanları ile öncelikli olarak Konya merkez ilçeler arasında yer alan Selçuklu, Karatay ve Meram ilçeleri başta olmak üzere çevre ilçelere de hizmet vermektedir. 7/24 hizmet vererek nöbetçi kurtarıcı/çekici olarak, aracınızın herhangi bir kaza ya da yürüyemez durumlarında, bulunduğunuz noktadan istemiş olduğunuz ya da bölgede yabancı iseniz aracınızın arıza durumuna göre güvenilir hizmet alacağınız firmalara taşımacılığınızı yapmaktayız.

Firmamızın araç kurtarıcı, çekici hizmetleri dahilinde işinde profesyonel ekip arkadaşlarımız ile hem aracınızın hem de sizin güvenliğiniz sağlanarak, istediğiniz noktaya en hızlı bir şekilde sizi ulaştıracaktır.

Konya Oto Kurtarıcı 7/24 Oto Kurtarma
Puan Ver

0551 144 93 70